Nedeľa 15. 09. 2019
Dnes má sviatok: Jolana, Sedembolestná Panna Mária

Hlaváčková nasadenou jednotkou na turnaji ITF Slovak Indoor

23. 10. 2015
Zo Sloveniek má vďaka voľným kartám istú účasť v hlavnej súťaži kvarteto Kristína Schmiedlová, Tereza Mihalíková, Viktória Kužmová, Petra Uberalová.

Bratislava - Česká tenistka Andrea Hlaváčková bude nasadenou jednotkou na turnaji ITF Slovak Indoor v bratislavskom NTC (9.-15. novembra). Deblovej špecialistke patrí v aktuálnom vydaní svetového rebríčka WTA 154. priečka.

V Aegon aréne by sa mali predstaviť aj Ukrajinka Angelina Kalininová, Belgičanka Elise Mertensová, Stephanie Vogtová z Lichtenštajnska či Luxemburčanka Mandy Minellová. Zo Sloveniek má vďaka voľným kartám istú účasť v hlavnej súťaži kvarteto Kristína Schmiedlová, Tereza Mihalíková, Viktória Kužmová, Petra Uberalová.

Kvalifikáciu zrejme bude musieť absolvovať bývalá svetová dvadsaťjednotka Rumunka Sorana Cirsteová, ktorá klesla v rebríčku až na 246. miesto. Ženské podujatie ITF s dotáciou 25.000 USD sa uskutoční paralelne s mužským turnajom challengerovej série ATP Peugeot Slovak Open.

   

        

Foto, text: © 2015 TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Diskusia   0