Utorok 24. 09. 2019
Dnes má sviatok: Luboš, Lubor

Duda o stroskotaní prestupu do Interu Miláno

23. 11. 2015
Jeho prestup do talianskeho veľkoklubu napokon stroskotal a slovenský futbalový reprezentant Ondrej Duda pokračuje v kariére v drese Legie Varšava.

Varšava - V lete bol jednou nohou v Interi Miláno. Jeho prestup do talianskeho veľkoklubu však napokon stroskotal a slovenský futbalový reprezentant Ondrej Duda pokračuje v kariére v drese Legie Varšava. Talentovaný dvadsaťjedenročný stredopoliar s odstupom času nevníma celú vec tragicky.

"Priznávam, že po stroskotaní prestupu do Interu som cítil frustráciu. Kypela vo mne zlosť. Predstavitelia Legie boli pripravení predať ma a umožniť mi rozvíjať futbalovú kariéru v jednej z najkvalitnejších líg v Európe. Bol som už prakticky hráčom milánskeho klubu, no z transferu napokon zišlo. Teraz sa pozerám na celú záležitosť inou optikou a nevnímam to ako koniec sveta. Ak budem zdravý a v dobrej forme, určite o mňa prejavia záujem nejaké veľké európske kluby," citoval portál legia.net Dudu z rozhovoru pre Dziennik Polska.

Jeden z kľúčových hráčov poľského tímu má v tejto sezóne s Legiou jasný cieľ. "Chceme vyhrať Ekstraklasu a získať ligový titul. Čo bude potom, to v tejto chvíli povedať neviem. Možno príde nejaká ponuka už v zime. Záviselo by od vedenia Legie, ako by sa k nej postavilo," dodal Duda, ktorý pôsobí v poľskej metropole spoločne s brankárom Dušanom Kuciakom.

 

Foto, text: © 2015 TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Diskusia   0